1 Mayıs 2012 Salı

Ortaya Karışık Birşeyler :)

*Neye el atsam elimde kalıyor, hayırlısı değilmiş diyerek geçinip gidiyoruz..

*Kpss'ye girmeye niyetlendim, sonucu ne olursa olsun hayatıma bir heyecan geldi.. Alışmışız öğrencilik hayatına boş kalmak hoşuma gitse de yaramıyor, insan illa ki böyle bir atraksiyon arıyor..

*Annelik sabır çarpı sabır işi.. Çocuğun karakterinde yanlış yönlendirmelerde bulunmamak için nasıl davranacağımı şaşırdığım dönemler de olmuyor değil.. Sabah çıldırmış gibiydi resmen, ne istediğini bilmez şekilde herşeye ağlamalar falan.. Nazarı mı vardı, bir yeri mi ağrıyordu bilmiyorum ama okununca baya rahatladı çok şükür.. Evlilik 2 kat sabırlı yaptıysa annelik en az karesi kadar yapmış olmalı :)

*Deniz Feneri Derneği hakkında yapılan karalama kampanyasından yüz akıyla kurtulmuş, çok sevindim.. Basın açıklaması burada.. İnşallah bir an önce eski günlerine dönerler..

*Deniz Feneri'nin bir de 1001 Çocuk 1001 Dilek hareketi var.. Çok hoş bir organizasyon, gerçekleştirilmesi zor şeyler değil.. Beden eğitimi seti, uzaktan kumandalı araba, kırtasiye seti gibi şeyler.. Bir çocuğu sevindirmek ne kadar ne kadar sevap Allah bilir ama onun verdiği huzur bile insana yeter eminim.. 

3 yorum:

amor fati dedi ki...

2 katının karesi diyorsun yani, benim metamatiğim şaştı yaw :) Allah hepimize kolaylık versin güzelim, sana daha çok tabi Pıtıcıkla :)

bir de nacizane; öğrencilik hayatı hatırladığın kadar şahane değil bence. bir süre sonra sıkıyor :) bknz şekil 1A: ben :)

Hulofera dedi ki...

Ogrenciyken, soyle aklimda birsey olmadan bos bos oturacagim gunler bir an once gelse derdim ama o da skyor be dostum :) insana elinde olmayan hep kiymetli geliyor..

Gelin Ayşe dedi ki...

Sabir banada lazim bu aralar off ):