27 Ocak 2012 Cuma

avantaj mı, dezavantaj mı?

son zamanlarda yaşımı ilk kez duyan herkes çok şaşırııyor, çünkü 20-21 yaşında gösterdiğimi söylüyorlar.. bu durum hoşuma gitmiyor dersem yalan olur :) ama sebep acaba yüzümün küçük görünmesi mi, giyim tarzım mı ya da bizim minik turta mı?? ;)

yaşlanmamak insanoğlunda bir tutku, bunu da şimdi estetiklerle yapmaya çalışıyorlar.. bu işin sonu nereye varır Allah-u A'lem..

yakın plan'da estetik konusu incelenmiş, izlemeye değer..

***
baya gerilerde kalmışım.. ilgisizlik de belki bir sebeptir amma ve lakin hala üni. giriş sınavını öss diye aratmam çok komik..


artık yeni dönemde değişen sınav sistemleri gibi ilköğretimlerde de epey değişiklik oldu.. el yazıya geçilmesi,  netten bol ödevli günler gibi.. internetsiz ev kalmayacak olması güzel de yakında net bağımlılığı tedavi merkezleri açılırsa şaşırmamak gerekir.. çocuklar internetin başından kalkmak istemiyorlar..  


gerçi bizim bıdık şimdiden cep tel ve bilgisayar düşkünü.. geleceğini düşünemiyorum, o ayrı.. önceden soldaki fotoğrafta olduğu gibi parmağımızı tutarak basmaya çalışıyordu şimdi elinden alınca kıyametler kopuyor..


8 yorum:

Adsız dedi ki...

Bana da 25 yaşlarında 18 gibi göründüğümü söylerlerdi. 30 yaşına gelince yine 20 li yaşlarda olduğumu sananlar olurdu. 30'u da geçtik. Hala yaşımı söyleyince şaşıranlar oluyor ama önemli olan dış görünüş değil. İçten içe yaşlandığımı hissediyorum. :) Bunun dezavantajı şöyle oluyor: İnsanlar sizden 18-20 yaşındaki birinin yapacağı işleri bekliyor. :)

Hacer dedi ki...

Ne güzel iste yolcu:) sevdim o düşük beklenti olayını . Hemen botoks yaptıracağım :)
hulofera, anneliğin mübarek olsun kardesim.

Adsız dedi ki...

Sevgili Hacer artık o işleri yapamayacak kadar güçsüz hissediyorum kendimi. :)

Gelin Ayşe dedi ki...

Bence harika birsey yasini gostermemek. Banada derler yasimi gostermedigimi ama bilmiyorum bana kalirsa yasimi gosteriyorum :)

Bilgisyar konusuna gelince, bizim evdede var oyle bir cocuk. Yenice bilgisayar oyunlarina alisti. Sonumuz hayir olsun

hulofera dedi ki...

yolcu; kucağında minik bir bebek olunca pek iş bekleyen olmuyor ya :))ve fakat ilerleyen yalarda görmek lazım bir de kendimizi :)

çokk teşekkür ederim hacercim, A.r.o..

Ayşe, evt sen de göstermiyorsun ;) bilg. tv. başında vakit geçiren çocuk anne için büyük rahatlık oluyor ama o sınırı ayarlayabilmek de önemli ve çok zor.. Allah cümlemize kolaylık versin bu konuda :)

bluestyle dedi ki...

ben de hep yaşımı söylediğimde inanılmayanlardan oldum.eskiden nefret ederdim büyümek istediğimden ama 30 olunca insan bu duruma seviniyor.
dışımız göstermese de insan içten içe yaşlanıyor ama yine de.
Ben küçük göstermekten çok mutluyum ama:)

bluestyle dedi ki...

bu arada bebeğinizin yaşı uzun olsun hayırlı evlat olsun inş

hulofera dedi ki...

bluestyle, ayıptır söylemesi, ben de :))

bu arada Allah razı olsun ;)